print

Antiek - Meubelen / Frankrijk - Lot-et-Garonne

Nr Afbeelding Titel + Omschrijving Startbod Hoogste bod Opbod Nota's
1
Antieke houten schildersezel

Antieke houten schildersezel gesculpteerd 1m65 hoogte in perfecte staat

€ 150,00 € 10,00
2
Porseleinen beeldje gesigneerd B. Merli

Porseleinen beeldje gesigneerd B. Merli 1981 Capodimonte ""Lady With Greyhound"" in perfecte staat

€ 50,00 € 10,00
3
Massief eiken dressoir

Massief eiken dressoir, eveneens de rug en inlegplanken, in perfecte staat, dient enkel met boenwas worden ingewreven

€ 250,00 € 25,00
4
Massief eiken kloostertafel

Massief eiken kloostertafel (8p), blad van de tafel in 1 stuk. In perfecte staat, dient enkel met boenwas worden ingewreven

€ 250,00 € 25,00
5
Houten vergulde ronde spiegel LXI

Antieke houten vergulde ronde spiegel LXI, diameter 60cm in zeer goede staat

€ 100,00 € 10,00
6
Vergulde engeltje

Vergulde engeltje Licht beschadigd

€ 50,00 € 10,00
7
Antieke Louis XVI kader met glas

Antieke Louis XVI kader met glas en peint à la gauche verf, gesigneerd. Lichtjes beschadigd aan de roosjeskrans

€ 100,00 € 10,00
8
Stoelen Louis XV (4st) gepatineerd

Stoelen Louis XV (4st) gepatineerd. Gemaakt door een ambachtelijk meubelmaker/stoffeerder. In zeer goede staat

€ 300,00 € 25,00
9
Venus de Milo marbre

Venus de Milo marbre gesigneerd, 65cm hoog

€ 100,00 € 10,00
10
18de eeuwse bruidskast

18de eeuwse bruidskast in goede staat, H 2m40 x B 1m75 (Zonder inhoud)

€ 400,00 € 25,00
11
19de eeuwse Gobelin Louis XV ""JP PARIS PANNEAUX

19de eeuwse Gobelin Louis XV ""JP PARIS PANNEAUX"", met certificaat ingenaaid op achterzijde Bostafereel BR 4m  H 2m40  perfecte staat

€ 1000,00 € 50,00