Antiek - Meubelen / Frankrijk - Lot-et-Garonne
Toewijzing onder voorbehoud goedkeuring opdrachtgever
Voor meer informatie [email protected]
Wilt u op de hoogte blijven van lopende veilingen kan u zich aanmelden voor nieuwsbrief Nieuwsbrief - DESVO veilingen
Nr | Afbeelding | Titel + Omschrijving | Startbod | Hoogste bod | Opbod | Nota's |
1 | Antieke houten schildersezel Antieke houten schildersezel gesculpteerd 1m65 hoogte in perfecte staat | € 150,00 | € 10,00 | |||
2 | Porseleinen beeldje gesigneerd B. Merli Porseleinen beeldje gesigneerd B. Merli 1981 Capodimonte ""Lady With Greyhound"" in perfecte staat | € 50,00 | € 10,00 | |||
3 | Massief eiken dressoir Massief eiken dressoir, eveneens de rug en inlegplanken, in perfecte staat, dient enkel met boenwas worden ingewreven | € 250,00 | € 25,00 | |||
4 | Massief eiken kloostertafel Massief eiken kloostertafel (8p), blad van de tafel in 1 stuk. In perfecte staat, dient enkel met boenwas worden ingewreven | € 250,00 | € 25,00 | |||
5 | Houten vergulde ronde spiegel LXI Antieke houten vergulde ronde spiegel LXI, diameter 60cm in zeer goede staat | € 100,00 | € 10,00 | |||
6 | Vergulde engeltje Vergulde engeltje Licht beschadigd | € 50,00 | € 10,00 | |||
7 | Antieke Louis XVI kader met glas Antieke Louis XVI kader met glas en peint à la gauche verf, gesigneerd. Lichtjes beschadigd aan de roosjeskrans | € 100,00 | € 10,00 | |||
8 | Stoelen Louis XV (4st) gepatineerd Stoelen Louis XV (4st) gepatineerd. Gemaakt door een ambachtelijk meubelmaker/stoffeerder. In zeer goede staat | € 300,00 | € 25,00 | |||
9 | Venus de Milo marbre Venus de Milo marbre gesigneerd, 65cm hoog | € 100,00 | € 10,00 | |||
10 | 18de eeuwse bruidskast 18de eeuwse bruidskast in goede staat, H 2m40 x B 1m75 (Zonder inhoud) | € 400,00 | € 25,00 | |||
11 | 19de eeuwse Gobelin Louis XV ""JP PARIS PANNEAUX 19de eeuwse Gobelin Louis XV ""JP PARIS PANNEAUX"", met certificaat ingenaaid op achterzijde Bostafereel BR 4m H 2m40 perfecte staat | € 1000,00 | € 50,00 |