Foot spa massager luxe
Lotnr: 69
Lichte gebruikssporen, verlichting defect, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X
Huidig bod € 16.00 | |
Binnenkort | |
Afgelopen, geen biedingen meer mogelijk | |
Openingsbod | € 16.00 |
Opbod | € 2.00 |
Min. volgend bod | € 16.00 |
Aantal biedingen | 0 |
opgeld (17%) | € 2.72 |
BTW bod (21%) | € 3.36 |
BTW opgeld (21%) | € 0.57 |
Totaal | € 22.65 |
Gelieve in te loggen, om te bieden | |
* Deze informatie wordt automatisch opnieuw geladen (iedere 10 seconden). |